BETÜL CEYLAN’LA SAĞLIKLI MUTFAK WORKSHOPLARI

Ofisimizde gerçekleştirdiğimiz workshoplarda katılımcılarla birlikte sağlıklı tarifler yapıyor, vicdan azabı olmadan gönül rahatlığıyla yiyoruz 🙂 Şekersiz cheesecake, fit snickers, tam buğday poğaça, sağlıklı kurabiye gibi bugüne kadar birçok sağlıklı tarifimizi değerli katılımcılarımızla hem eğlenerek hem de keyifle yaptık. Workshop sonunda katılımcılarımızı katkılarından ve başarılarından dolayı isimlerine özgü Katılım Belgesi ile gülümsetiyoruz. Yaptıkları tarifleri de paketleyip sevdikleriyle paylaşıyorlar.

MICROSOFT İLE GRANOLA WORKSHOP

Microsoft Türkiye ofisinde Meyveli Ofis ile birlikte Granola Workshop’u gerçekleştirdik. Microsoft çalışanları ile sağlıklı granola hazırlayıp ara öğün alternatifi oluşturduk ve kalorisi, besin değeri, porsiyonu hakkında konuştuk. Sağlıklı beslenme, diyet, sağlıklı tarifler, detokslar hakkında sohbet ettik.

workshop
wokshop

SAĞLIK İÇİN BİR ADIM

Sağlıklı yaşam için gerçekleştirdiğimiz ”Sağlık için bir adım” yürüyüşlerimizde danışanlarımızla birlikte Çekmeköy Doğapark’ta hem yürüdük, spor yaptık hem de sohbet edip güzel vakit geçirdik. Yürüyüşlerimizin sonunda detoks içecekleri, kahve, fit tarifler gibi güzel ikramlarla da minik ara öğünler yaptık.

FİTOTERAPİ EĞİTİMİ

Bitkiler ve kullanım alanlarıyla ilgili Fitovision Natural tarafından düzenlenen eğitime dinleyici olarak katıldık. Fitoterapi eğitiminde bitkiler ve kullanım alanları ile ilgili bilgileri öğrenip menülerimize eklemek üzere eğitimden ayrıldık.

yeniyildasaglik

MİELE

22 Kasım Ataşehir – 29 Kasım Zorlu Center  

Glutensiz beslenme atölyesinde katılımcılarla birlikte tamamen glutensiz bir öğün oluşturduk. Ana yemekle birlikte brownie, glutensiz mısır ekmeği, glutensiz salata ve çorba yaptık.

Aynı zamanda gluten nedir glutensiz beslenme kimler için elzemdir bunlardan bahsettik.

ŞEFFAF MUTFAK WORKSHOP 2018

Şeffaf Mutfak Güvenli Gıda Festivali’nde sağlıklı beslenmeye dair ipuçları paylaşıp eğlenceli tarifler hazırladık. Hem doyurucu hem eğlenceli bir workshop geçirdik. Cenk Doğar’ın moderatörlüğünde sağlıklı çikolata topları ve şekersiz milkshake yapıp tadım yaptırdık.

GELECEĞİN BİLİMİ FORUM 2019

Her yıl düzenlenen Geleceğin Bilimi Forum’da 3 Kasım 2019 tarihinde Sağlıklı Beslenme Atölyesi katılımcılığı yaptık. Katılımcılar hem sağlıklı beslenmeyi dinleyip hem de atölyedeki tariflerle keyifli bir atölye geçirdiler.