The writer should be given time to

All you have to do is to understand the things that you ought to write about and make sure you are not free essay writing online using the other’s words or thoughts.

research and give suggestions about how to enhance the record before they are asked to submit it.

BETÜL CEYLAN’LA SAĞLIKLI MUTFAK WORKSHOPLARI

Ofisimizde gerçekleştirdiğimiz workshoplarda katılımcılarla birlikte sağlıklı tarifler yapıyor, vicdan azabı olmadan gönül rahatlığıyla yiyoruz 🙂 Şekersiz cheesecake, fit snickers, tam buğday poğaça, sağlıklı kurabiye gibi bugüne kadar birçok sağlıklı tarifimizi değerli katılımcılarımızla hem eğlenerek hem de keyifle yaptık. Workshop sonunda katılımcılarımızı katkılarından ve başarılarından dolayı isimlerine özgü Katılım Belgesi ile gülümsetiyoruz. Yaptıkları tarifleri de paketleyip sevdikleriyle paylaşıyorlar.

MICROSOFT İLE GRANOLA WORKSHOP

Microsoft Türkiye ofisinde Meyveli Ofis ile birlikte Granola Workshop’u gerçekleştirdik. Microsoft çalışanları ile sağlıklı granola hazırlayıp ara öğün alternatifi oluşturduk ve kalorisi, besin değeri, porsiyonu hakkında konuştuk. Sağlıklı beslenme, diyet, sağlıklı tarifler, detokslar hakkında sohbet ettik.

wokshop

SAĞLIK İÇİN BİR ADIM

Sağlıklı yaşam için gerçekleştirdiğimiz ”Sağlık için bir adım” yürüyüşlerimizde danışanlarımızla birlikte Çekmeköy Doğapark’ta hem yürüdük, spor yaptık hem de sohbet edip güzel vakit geçirdik. Yürüyüşlerimizin sonunda detoks içecekleri, kahve, fit tarifler gibi güzel ikramlarla da minik ara öğünler yaptık.

GELECEĞİN BİLİMİ FORUM 2019

Her yıl düzenlenen Geleceğin Bilimi Forum’da 3 Kasım 2019 tarihinde Sağlıklı Beslenme Atölyesi katılımcılığı yaptık. Katılımcılar hem sağlıklı beslenmeyi dinleyip hem de atölyedeki tariflerle keyifli bir atölye geçirdiler.